ESKİŞEHİR DE İKİNCİ EL EŞYANIN ÖNEMİ;

Eskişehir`de Osmangazi Ünv.  ve Anadolu Üniversitesi olmak üzere iki adet büyük üniversite mevcut olmakla birlikte açık öğretim fakültesi dahil ortalama 100 bin öğrenci şehrimize yerleşim sağlamaktadır. Öğrenciler tarafından genellikle apart daireler tercih edilmektedir. Apart daireler eşyalı ve eşyasız olarak kiraya verilmektedir. Eşyalı apartlar ortalama 750 – 1500 TL arası kiraya verilmektedir. Apart sahipleri içerisine koyduğu 3000 ile 5000 TL değerindeki eşya masraflarını kiraya verdikleri daireden 3-4 ay gibi kısa sürede eşyanın masrafını çıkartıp, ekstra ücretle kiraladığı daireden yüksek miktarlarda kâr etmek etmektedir. İkinci El Eşyanın önemi buradan itibaren başlamaktadır.

Neden eşyamı kendim almak varken başkasının zevkine göre döşenmiş, fahiş fiyatlarla istenen dairelerde oturayım ki diyenler için yazımıza devam ediyoruz.

Öğrencilerin bir kısmı eşyalı apart yerine eşyasız apartları tercih etmektedir. Bizim tavsiyemizde eşyasız apart tutmanız yönündedir.

Öğrencilerin bir kısmı spot eşya veya ikinci el eşya tercih etmektedir. 

Eskişehir de tek yaşamayı seven öğrenciler 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tercih etmektedir. Arkadaş çevresiyle daire tutup kalacak öğrenciler 3+1 daire tercih ediyorlar. Eğer 1+1 daire kiralamaya karar verirseniz, mutfakları dar ve küçük olduğu için mini buzdolabı almanızı tavsiye ederiz. Diğer boştaki odaya köşe takımı tercih etmenizde fayda var. Önerimiz koltuk takımı yerine köşe koltuk almanız, spot ürünler sayfamızdan Eskişehir Köşe Koltuk eşyamızı incelemenizi tavsiye ederim. Odanıza göre özel ölçü vererek ve istediğiniz renklerde üretim yaptırabilme imkanı sunuyoruz. 

Aldıkları ikinci el eşyalarını ( buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el mobilya ) gibi eşyalarını eskişehir ikinci el alan yerler ( spot ) mağazalarına satabilmektedir.

İkinci el eşya fiyatları eşyanın durumuna göre belirlenmektedir. 

 

ESKİŞEHİR – BOZÜYÜK – BİLECİK – KÜTAHYA ŞEHİRLER OLMAK ÜZERE TÜM İKİNCİ EL EŞYANIZI DEĞERİNDE ALIYORUZ.

İKİNCİ EL BUZDOLABI

İKİNCİ EL ÇAMAŞIR MAKİNESİ

İKİNCİ EL BULAŞIK MAKİNESİ

İKİNCİ EL KURUTMA MAKİNESİ

İKİNCİ EL MOBİLYA 

İKİNCİ EL ANTİKA

EŞYALARINIZI DEĞERİNDE ALIYORUZ. WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

TÜM SPOT EŞYALARINIZ DEĞERİNDE ALINIR

SPOT ÜRÜNLERİNİZİ DEĞERİNDE ALIYORUZ. 

 

Eskişehir Spot Eşya Nedir ?

Spot eşya demek ürün mağazadan alınmış ama hiç kullanılmamış demektir. 

İster ambalajlı olsun ister ambalajsız ürün hiç fişe takılmamış, servis tarafından kurulumu yapılmamışsa eğer bu ürünlere SPOT eşya denmektedir.

 

Eskişehir İkinci El Eşya Nedir ?

Mağazadan alınmış beyaz eşyalarınız fişe takıldığı günden itibaren ikinci el olarak geçmektedir. 

Mağazadan alınmış veya özel yaptırılmış mobilyalarınızın kurulumu yapıldığı günden itibaren ikinci el olarak geçmektedir.

 

 

Whataspp Fiyat Alabilirsiniz. 0553 207 55 22

Whatsapp hattımızdan ücretsiz fiyat alabilirsiniz.

TIKLA FİYAT AL